Search
Generic filters
< Krok späť

Výroba.

Myjava je historicky známa ako producent výrobkov z plastu (armatúrka) a spoločnosť TopKraft SK a.s. je pokračovateľom tejto tradície. Naše produkty sú však zamerané hlavne na kotvenie a upevňovanie v stavebníctve. V začiatkoch sa výroba zameriavala len na tzv. natĺkacie hmoždinky, ktoré sú stále jednou z hlavných výrobných aktivít. Už dávno však nie jedinou. Dnes je v našom výrobnom programe viacero produktov súvisiacich so zatepľovaním fasád budov, kotvením hydroizolácie plochých striech a iných kotevných prvkov používaných hlavne v stavebníctve.

Pre fasády máme vo výrobnej  ponuke niekoľko druhov/typov tanierových hmoždiniek. Či už s plastovým, alebo kovovým tŕňom, skrutkovacie, aj natĺkacie. Všetky sú certfikované pre použitie v zatepľovacích systémoch ETICS a bol im udelený Európsky certifikát ETA. Ďalej vyrábame „podvozky“ pre fasádne profily so sieťkou, ktoré aj finalizujeme na hotový výrobok, rôzne podložky, kotevné prvky a iné menšie plastové výrobky.

Vo všeobecnom upevňovaní sme okrem spomenutých natĺkacích hmoždiniek aj výrobcom iných typov ako napríklad uzlovacích, rozpínacích, rámových, s ktorými sme schopný pokryť väčšinu potrieb moderného stavebníka. 

V neposlednom rade je našim výrobným programom výroba kotiev pre upevňovanie hydroizolačnej fólie plochých striech tzv. „teleskopov“. Pre tento stavebný sektor sme naprojektovali a vyrábame dva modely – ATK a PTK. Aj tieto výrobky dosahujú  vysokú kvalitu a funkčnosť, o čom tiež svedčí Európsky certifikát ETA.

Vo väčšine z uvedených výrobkov sme jediný Slovenský výrobca, nepoberajúci dotácie s Európskych fondov, naša výroba je bezodpadová a podlieha pravidlám výroby stanovenej Európskou úniou.

KONTAKT
TOP KRAFT SK a.s.
Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava 
Kopírovania akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané
2021 topkraft.sk, všetky práva vyhradené
OBJEDNÁVKY
Created by Citadela
Search
Generic filters
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram