Search
Generic filters
< Krok späť

Obchod.

Aj v obchode je spoločnosť TopKraft SK a.s. zameraná na stavebný sektor, konkrétne na kotvenie a upevňovanie v stavebníctve, a na náradie určené pre stavebníkov. Pre ľahšiu orientáciu v našej ponuke sme katalóg rozdelili na niekoľko skupín s určitým zameraním.

Všeobecné upevňovanie – obsahuje kotevné prvky pre upevňovanie rôznych stavebných prvkov, ale aj pre iné bežné použitie vo výrobe, alebo domácnosti. Sú v nej rôzne hmoždinky, kotvy, skrutky, konštrukčné skrutky, rámové hmoždinky, závitové tyče, chemické kotvy, perforované platne, nosníky stĺpov a ďalšie produkty.

Suchá výstavba – je v postate stavba konštrukcii so sádrokartónu (SDK). Sú to priečky, predsadené priečky, stropy, dizajnové prvky a pod., ktorých základným prvkom sú konštrukčné oceľové profily označované ako CD, UD, UW, CW a UA. Ďalším stavebným prvkom pri realizácii SDK konštrukcií sú závesné prvky ako napr. krížová spojka K199, rýchlozáves K05, priamy záves DAH, spojka CD K01 a pod. Všetky uvedené konštrukčné časti musia byť povrchovo upravené pred pôsobení korózie. Platí to aj kotviace prvky ako sú skrutky do sadrokartónu, hmoždinky pre SDK napr. AC, MHF, skrutky SF pre spájanie profilov atď.

Zateplenie – v tejto skupine sú výrobky určené pre realizáciu zateplenia budov pomocou minerálnej vlny (MW), alebo polystyrénu (EPS). V našej ponuke nájdete tanierové hmoždinky, alebo fasádne kotvy vyrobené spoločnosťou TopKraft SK a.s., zatepľovacie, fasádne profily, hliníkové profily, plastové profily, APU lišty, soklové podložky, tanieriky, zátky, tepelno-izolačné taniere, rozširovacie podložky, omietacie rohy, podomietkové lišty a mnoho iného. Samozrejmosťou sú ETA certifikáty.

Strechy – túto skupinu by sme mohli rozdeliť na dve podskupiny: ploché strechy a šikmé strechy. Aj v týchto podskupinách sme dodávateľom a výrobcom kotvenia a upevňovania.

Pre ploché strechy vyrábame teleskopickú hmoždinku, dodávame k ním samozrejme aj skrutky so špeciálnou povrchovou úpravou Magni Silver a prideleným ETA certifikátom. Okrem výrobkov pre ploché strechy poskytujeme aj službu a to ťahovú skúšku a výpočet kotvenia plochej strechy.

Pre šikmé strechy je v ponuke hlavne skrutkovina slangovo nazývaná „farmáre“, „farmárske skrutky“. Sú to skrutky hlavne určené pre kotvenie plechovej strechy, kde nosným prvkom môže byť dvero, oceľ, plech a pod. Skrutky sú v rôznej povrchovej úprave a v rôznych farbách RAL. Hlavne sa jedná o skrutky SW, SWA, SD, SDR a SN, ktoré sú určené aj pre kotvenie panelov pri sendvičovej konštrukcii a preto sa často nazývajú aj sendvičové skrutky.

 

Náradie – názov je plne vystihujúci náplň tejto skupiny. Náradie je tiež zamerané na rôzne stavebné profesie, či hobby majstrov, alebo profesionálov. V ponuke nájdete murárske kladivo, tesárske kladivo, sekera, vrtáky, SDS vrtáky, kliešte, očkové kľúče, otvorené kľúče, vodováha, meter, sponkovačka, skrutkovač, nôž, pílka, kotúč do uhlovej brúsky, drôtený kotúč, hladítko, gleťák, lyžicu (kelňu), maliarske náradie, pásky a veľa ďalšieho.

 

Chémia -  v tejto skupine nájdete hlavne výrobky s PU peny, alebo PUR peny. Balené sú pre profesionálne použitie, kde je potrebné použiť pištol na montážnu penu, alebo štandartné balenie tzv. hadičková pena. Sú rôzneho určenia – letná pena, zimná pena, nízkorozťažná pena, pena na lepenie tehál, pena na lepenie polystyrénu. Súčasťou ponuky je aj čistič peny a tmel silikónový a akrylátový.

 

 

Poznámka: Sme veľkoobchodná firma, ktorá sa výhrade orientuje na dodávanie do maloobchodnej siete. 

KONTAKT
TOP KRAFT SK a.s.
Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava 
Kopírovania akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané
2021 topkraft.sk, všetky práva vyhradené
OBJEDNÁVKY
Created by Citadela
Search
Generic filters
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram