Search
Generic filters
< Krok späť

O nás

Naša spoločnosť vznikla a rozvíja sa už od roku 1996. Sme tak najdlhšie pôsobiacou spoločnosťou na slovenskom trhu v oblasti kotviaceho a spojovacieho materiálu. V začiatkoch bola natĺkacia hmoždinka nosný výrobný, ale aj obchodný program. Intenzívnou prácou a investovaním do firmy sa rozširoval výrobný program a obchodné aktivity až do dnešnej podoby. Stali sme sa významným dodávateľom pre renomované siete stavebnín a aj pre mnoho väčších, i menších predajcov kotviaceho a spojovacieho materiálu. Naše výrobky poznajú aj za hranicami Slovenska. Nájdete ich vo väčšine krajín Európskej únie. V niektorých sme založili pobočky a zlepšili tak servis v danom regióne.

Za 26 rokov existencie je natĺkacia hmoždinka už len jedným z viacerých výrobkov našej firmy. Z našej slovenskej produkcie je aj fasádna hmoždinka, zatepľovacie profily, rámové hmoždinky, závesné profily pre SDK a veľa ďalších doplnkov pre suchú výstavbu a zateplenie.

Cieľom firmy je mať spokojných zákazníkov, poskytovať im kvalitný tovar a s tým spojené služby, oživovať výrobu na Slovensku, vytvárať nové pracovné miesta. Teší nás, keď sú naši klienti spokojný a naše výrobky radi používajú. Je to pre nás znamenie, že ideme správnou cestou.

Ďakujeme.

KONTAKT
TOP KRAFT SK a.s.
Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava 
Kopírovania akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané
2021 topkraft.sk, všetky práva vyhradené
OBJEDNÁVKY
Created by Citadela
Search
Generic filters
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram